01
HAZ
2019

Kırklareli Kent Konseyi İlk Yürütme Kurulu Toplantısı’nı Yaptı

Yazan :
Yorumlar :Kapalı

Kırklareli Kent Konseyi’nin yeni yönetimi, ilk Yürütme Kurulu Toplantısı’nı, 29 Mayıs 2019 Çarşamba günü gerçekleştirdi. Kırklareli Kent Konseyi Başkanı Ali Çakır’ın yönetiminde yapılan toplantıda, çeşitli gündem maddeleri görüşülerek karara bağlandı.

İlk Toplantı

Kırklareli Kent Konseyi Başkan ve Yürütme Kurulu Üyeleri, ilk toplantısını 29 Mayıs 2019 Çarşamba günü gerçekleştirdi. Kırklareli Kent Konseyi Toplantı Salonu’nda yapılan toplantıya; Kırklareli Kent Konseyi Başkanı Ali Çakır ile Yürütme Kurulu Üyeleri Alaeddin İkican, Ali Şakir Kuru, Halil Erdener Ayer, İsmail Karakaya, Mustafa Bilik, Mustafa Ovarda, Nüket Nazlı, Şahin Yetiş, Kadın Meclisi Başkanı Gülay Çakır, Engelliler Meclisi Başkanı Ercan Dinkler ve Kent Konseyi Sekreteri Aliye Gözde Yıldırım katıldı.

Yürütme Kurulu Toplantısı, saat 18.00’de, KKK Başkanı Ali Çakır’ın açılış konuşması ile başladı. Konuşmasında yeni yönetime bir kez daha hayırlı olsun temennilerini ileten Başkan Çakır, toplantının gündem maddelerini sıraladı. Yayla Bolluk, Bereket, Hasat ve Bağ Bozumu Şenlikleri’nden Kent Konseyi iç işleyişine kadar çeşitli konuların görüşüldüğü toplantıda, Başkan ve Yürütme Kurulu Üyeleri ile Meclis Başkanları görüş ve düşüncelerini bildirdi. Toplantı, 4 gündem maddesinin karara bağlanmasının ardından, dilek ve temenniler bölümü ile son buldu.