11
ŞUB
2020

Çevre Meclisi Olağan Genel Kurulu 15 Şubat Cumartesi Günü Yapılacak

Yazan :
Yorumlar :Kapalı

Kırklareli Kent Konseyi Çevre Meclisi olağan genel kurulu 15 Şubat 2020 Cumartesi günü yapılacak. “2019 Haziran ayından itibaren yapılan faaliyetlerin sunumunun yapılacağı toplantıya başta çevre meclisi bileşenleri olmak üzere görüş ve önerileriyle katkı sunmak isteyen herkesi bekliyoruz.

Kırklareli Kent Konseyi Çevre Meclisi, 15 Şubat 2020 Cumartesi günü, “2019-2020 Faaliyet Raporu Sunumu”nu gerçekleştirecek. Saat 15.00’te, Kırklareli Kent Konseyi hizmet binasında yapılacak olan programda, Kent Konseyi bünyesindeki Çevre Meclisi ile Doğal ve Kültürel Varlıkları Koruma Çalışma Grubu’nun yaptığı çalışmaların sunumu yapılacak. Yapılan sunumun ardından program, katılımcıların görüş ve önerilerini belirtebileceği soru-cevap bölümü ile son bulacak.
Çevre Meclisi ile Doğal ve Kültürel Varlıklar Çalışma Gurubu “Çevre mücadelesi verilirken, doğal ve kültürel varlıkların korunması tespiti ve tescili aşamalarında yapılanların sunulacağı toplantıya, görüş ve önerileriyle destek vermek ve katkı sunmak isteyen herkesi bekliyoruz.” ifadesiyle etkinliğe tüm çevre dostu vatandaşları davet etti. (Kırklareli Kent Konseyi)

Kırklareli Kent Konseyi

Kırklareli Kent Konseyi